• Program „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

• Gmina Gozdnica/Szkoła Podstawowa w Gozdnicy wzięła udział w programie „Laboratoria Przyszłości” pod patronatem Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech w KPRM. Na wyposażenie szkolnej pracowni komputerowej otrzymaliśmy dotację w wysokości 60 tys. złotych.

W ramach programu zakupiono min.:

drukarkę 3D wraz z akcesoriami, stację lutowniczą, aparat fotograficzny z akcesoriami, statyw, mikroport, mikrofon kierunkowy z akcesoriami, gimbal, oświetlenie do realizacji nagrań, klocki LEGO do samodzielnej konstrukcji z akcesoriami.

Zakupiony sprzęt jest użytkowany w szkole podczas zajęć: informatyka, biologia, chemia, edukacja wczesnoszkolna, fizyka, geografia, matematyka, muzyka, przyroda, technika, zajęcia dodatkowe oraz doradztwo zawodowe.

Zakupiony sprzęt to innowacyjne narzędzia edukacyjne wspierające pracę z uczniami na każdym poziomie kształcenia.

• APEL BOŻONARODZENIOWY🎄

• Uczniowie klasy 3 przygotowali przedstawienie, które miało wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój. Krótka historia z życia malutkiego Jezusa oraz jego rodziców borykających się z wieloma problemami życia codziennego, uzupełniona była radami postaci z bajek. Wsparciem rodziny okazały się również anioły, które oferowały swoją pomoc w wychowaniu Jezusa. Po przedstawieniu przyznane zostały nagrody za udział w konkursach plastycznych o tematyce świątecznej. A na zakończenie, laureaci konkursu kolęd zaśpiewali swoje popisowe numery.

• Program „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

• Szkoła Podstawowa w Gozdnicy wzięła udział w programie „Laboratoria Przyszłości”. W ramach programu zakupiono sprzęt, który jest użytkowany w szkole podczas różnorodnych zajęć. Ponadto w ramach programu nauczyciele brali udział w szkoleniach w zakresie wykorzystywania LEGO na zajęciach lekcyjnych: „Rozwiązania: LEGO Education SPIKE Essential” – dla edukacji wczesnoszkolnej oraz „Rozwiązania: LEGO Education SPIKE Prime” – dla nauczycieli klas IV-VIII.

• Program „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

• Szkoła Podstawowa w Gozdnicy wzięła udział w programie „Laboratoria Przyszłości”. Na wyposażenie szkolnej pracowni komputerowej otrzymaliśmy dotację w wysokości 60 tys. złotych. Zakupiony sprzęt jest użytkowany w szkole podczas zajęć: informatyki, biologii, chemii, edukacji wczesnoszkolnej, fizyki, geografii, matematyki, muzyki, przyrody, techniki, zajęć dodatkowych oraz doradztwa zawodowego.

• Program „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

W ramach programu zakupiono min.: