• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• godz. 8:00 – uczniowie klasy I – apel na placu szkolnym – spotkanie z dyrekcją i wychowawcą klasy Panią Anną Urban
              • godz. 8:30 – uczniowie klas II – III – spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych klasach
              • godz. 9:00 – uczniowie klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych klasach.

Ze względów bezpieczeństwa nie będzie zbiorowego apelu dla klas II - VIII.

Wszyscy uczniowie przy wejściu do budynku szkolnego obowiązkowo dezynfekują ręce.

Należy zachować dystans społeczny od pozostałych osób – 1,5 m.

Rodzice nie mogą wchodzić z dziećmi do budynku szkoły.

W szkole uczniów, nauczycieli i pracowników nie obowiązuje noszenie maseczek.

Plan lekcji znajduje się w zakładce "plan lekcji" oraz w dzienniku elektronicznym LIBRUS.

Zachęcamy uczniów i rodziców do korzystania z dziennika elektronicznego.